اداره كل حقوقی وزارت میراث فرهنگی به معاونت توسعه مدیریت برگشت

اداره كل حقوقی وزارت میراث فرهنگی به معاونت توسعه مدیریت برگشت آثارنیوز: اداره كل حقوقی وزارت میراث فرهنگی بازهم گرفتار تغییر شد و این دفعه به معاونت توسعه مدیریت این وزارت خانه برگشت.به گزارش آثارنیوز به نقل از مهر، پایگاه اطلاع رسانی دولت اخیرا در خبری آورده كه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حكمی، ساسان تاجگردون را بعنوان سرپرست معاونت سرمایه گذاری و امور مجلس این وزارتخانه منصوب نمود. این حكم نشان میدهد كه بخش حقوقی از این معاونت جابه جا شده است.
حسین اربابی معاون سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی بود در زمانی كه او به این سمت منصوب گردید، مسئولیت سرمایه گذاری، حقوقی و امور مجلس را بر عهده داشت، وظایفی كه بارها گرفتار تغییر شده و هر بار بخش هایی از آن به معاونت های مختلف انتقال داده می شد.
این بار هم با آمدن ساسان تاجگردون كه برادر غلامرضا تاجگردون نماینده مجلس و رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه فارس بوده، اداره كل حقوقی از معاونت سرمایه گذاری برچیده و به معاونت توسعه مدیریت انتقال داده شد.
یك سال پیش كه حسین تاجیك مسئولیت این معاونت را بر عهده داشت، به امور مجلس، حقوقی و استان ها می پرداخت در طول این یك سال این معاونت بارها تغییر ماهیت داده است.
درباره این جابه جایی ها، محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی به خبرنگار مهر اظهار داشت: در ساختار جدید معاونت حقوقی از سرمایه گذاری جدا شد كه دلیل آن هم نیازی است كه وزارت خانه به حوزه های جدید دارد. ما مجدد این ساختار را تغییر دادیم چون یك اداره كل برنامه ریزی تشكیل شده است.
وی اظهار داشت: ساختار كه تعریف شود الزامات ساختار جدید را هم باید در نظر بگیریم. بر این اساس ذیل یك معاونت نمی توانیم بیشتر از 5 اداره كل داشته باشم. بنا بر این این جابه جایی ها انجام شد. ساختار جدید وزارت میراث فرهنگی در حال تغییر است ما یك سال طبق قانون مهلت داریم تا این ساختار را تغییر دهیم و سپس آنرا برای تصویب به مجلس ارائه نماییم.


منبع:

1398/09/10
14:40:31
5.0 / 5
4283
تگهای خبر: بنا , حقوقی , صنایع دستی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری