فصل جدیدی در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

فصل جدیدی در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به گزارش آثارنیوز با تغییر رئیس سازمان میراث فرهنگی تغییرات مدیریتی در زیر مجموعه این سازمان شروع گردیده است.به گزارش آثارنیوز به نقل از مهر، روز ۳۰ مرداد ماه علی اصغر مونسان كه پیش از این مدیریت سازمان منطقه آزاد كیش را بر عهده داشت، به عنوان رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی منصوب شد در این مراسم اكبر تركان دبیر شورای عالی مناطق آزاد كشور و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همه مدیران وی در سازمان منطقه آزاد كیش نیز حضور داشتند.
در حاشیه این مراسم مونسان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال كه آیا قرار است در چارت سازمانی از مدیران منطقه آزاد كیش استفاده شود؟ گفت: تیم گرا نیستم. همه كسانی كه با من كار كرده اند می دانند من فردی نیستم كه تیم داشته باشم. كسی كه در كنار من اهدافی كه تعیین شده را اجرا كند، حتما همكار خوب من خواهد بود. حتما از تركیب نیروها استفاده می كنیم تا دوره تحول گرایی را در این سازمان رقم بزنیم.
با این وجود مونسان روز چهارم شهریور ماه برای قدرت ابراهیمی كه در كیش مشاور رئیس سازمان و مدیركل دفتر ریاست بود همین پست را در سازمان میراث فرهنگی در نظر گرفت و او را به سمت مشاور رئیس و مدیركل حوزه ریاست سازمان میراث فرهنگی منصوب كرد.
صبح روز ۳۱ مرداد ماه هم از سازمان میراث فرهنگی خبر رسید طی حكمی از سوی مونسان، محمد محب خدایی كه معاون گردشگری مونسان در كیش بود، به عنوان معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی انتخاب شد.
۱۱ شهریور ماه هم روح الله مهدی نژاد مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد كیش به سمت مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی منصوب شد.
شنیده های دیگر هم حاكی از آن است كه در حوزه معاونت میراث فرهنگی فریبرز دولت آبادی به جای طالبیان معاونت میراث فرهنگی را برعهده خواهد گرفت. البته اگر دولت آبادی در معاونت شهرسازی وزارت راه سمتی به عهده نگیرد. دولت آبادی با مدرك دكترای معماری اكنون مدیرعامل مركز مطالعات و تحقیقات معماری و شهرسازی و معماری ایران است. او طی سالهای ۸۵ تا ۸۸ نیز معاون میراث فرهنگی بود. دولت آبادی البته در سازمان منطقه آزاد كیش مسئولیتی نداشته است.
غیر از معاونت میراث فرهنگی براساس اخبار شنیده شده، پرهام جانفشان عراقی نیز به جای سعید شیركوند به عنوان معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی منصوب خواهد شد. پرهام جانفشان عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان بود كه بعدها به منطقه آزاد كیش رفت و به عنوان سرپرست شركت سرمایه گذاری و توسعه كیش فعالیت كرد. سپس وی طی حكمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش به سمت مدیرعامل و عضو هیات مدیره شركت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد كیش منصوب شد.
 

1396/06/13
15:31:28
5.0 / 5
5601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری