چندروز تكذیب نتیجه نداد، معاون گردشگری سازمان میراث بالاخره رفت

چندروز تكذیب نتیجه نداد، معاون گردشگری سازمان میراث بالاخره رفت آثارنیوز: در حالیكه چند روز پیش سازمان میراث فرهنگی جابه جایی معاون گردشگری را تكذیب نمود، عصر روز گذشته رئیس این سازمان حكم سرپرستی فرد دیگری را امضا كرد.به گزارش آثارنیوز به نقل از مهر، چند روز پیش محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در گفتگویی با خبرنگار مهر رفتنش از این سازمان را تایید نمود اما روابط عمومی این سازمان این خبر را تكذیب كرده و به دنبال آن مصاحبه هایی با افراد مختلف در تحسین و تأیید و قدردانی از معاون گردشگری در سایت اطلاع رسانی این سازمان منتشر نمود تا اینكه عصر روز گذشته علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی حكم محمد خیاطان را بعنوان سرپرست معاونت گردشگری این سازمان امضا كرد.

خیاطان هم مانند محب خدایی از تیم مونسان است كه از جزیره كیش به این سازمان آمده است. خیاطان كه قبل از این مشاور مدیرعامل كیش بوده اكنون هم سرپرست معاونت گردشگری می باشد و هم معاونت توسعه مدیریت این سازمان.

جابه جایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی درحالی انجام شد كه روز جهانی گردشگری در پیش است و این سازمان برپایی چند نمایشگاه گردشگری بین المللی را در ایام آینده در دستور كار دارد.

اما مونسان عصر روز گذشته حكم حسین اربابی را هم برای معاونت سرمایه گذاری این سازمان امضا كرد. اربابی پیش از این مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس بوده است.
قبل از این قرار بود معاونت گردشگری و سرمایه گذاری سازمان تلفیق شود.

1397/06/21
13:03:12
5.0 / 5
4573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری