وبیناری مشترك میان موزه علوم و فناوری ایران و مركز علم هیوریكا فنلاند

وبیناری مشترك میان موزه علوم و فناوری ایران و مركز علم هیوریكا فنلاند آثارنیوز: وبینار تخصصی «رونق موزه های علوم در همه گیری و نقش شبکه ملی موزه ها در آینده» فردا انجام می شود.


به گزارش آثارنیوز به نقل از ایسنا، وبینار تخصصی همکاریهای مشترک علمی بین موزه ملی علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکا فنلاند با عنوان «رونق موزه های علوم در همه گیری و نقش شبکه ملی موزه ها در آینده» با حضور میهمانان داخلی و خارجی از ساعت ۱۸ الی ۲۰ روز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ بصورت مجازی برگزار می گردد.
این جلسه مشترک بین موزه ای بین موزه ملی علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکای فنلاند در امتداد تفاهم نامه امضا شده طرفین برای همکاریهای مشترک علمی بوده و با حضور دو سخنران داخلی و دو سخنران خارجی بصورت مجازی ارائه می شود.
"میکو میلکوسکی"، مدیر مرکز علم هیوریکا فنلاند با موضوع «رویارویی با فاجعه: درگیر شدن با علم در همه گیری»، دکتر "کریس پولکینن"، دبیر کل انجمن موزه ها و مراکز علم فنلاند با موضوع «پیوستن نیروها برای افزایش دسترسی اجتماعی: مدل همکاری شبکه ای فنلاند در جهت سرمایه علمی»، دکتر صدرالدین طاهری، هیات علمی دانشگاه هنر اصفهان و عضو هیات اجرائی شورای موزه های دانشگاهی با موضوع «موزه های دانشگاهی ایران، برنامه ریزی برای آینده ای روشن تر»، عسل شاکری، فوق لیسانس رشته طراحی تجربه و نمایشگاه از دانشگاه اف.آی. تی نیویورک و عضو ایکوم ایران با موضوع «آموزش بی حد و مرز؛ تبادل، تعامل، همکاری و همفکری در دنیای محدود-نامحدود مجازی!» سخنرانان داخلی و خارجی این جلسه و دکتر سیف اله جلیلی، رییس موزه ملی علوم و فناوری، بعنوان دبیر و هماهنگ کننده نشست خواهند بود.
بنا بر اعلام روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، این جلسه به زبان انگلیسی و بصورت مجازی بوده و روز روز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ بوسیله اسکای روم به آدرس https: //www.skyroom.online/ch/zagros2002m/jointevent/l/en ارائه می شود و علاقه مندان می توانند بصورت میهمان در این جلسه شرکت نمایند.


منبع:

1400/03/09
17:21:11
5.0 / 5
296
تگهای خبر: آموزش , بنا , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری