رییس دانشگاه خبرداد

راه اندازی پردیس دانشگاه علامه طباطبائی در كیش

راه اندازی پردیس دانشگاه علامه طباطبائی در كیش به گزارش آثارنیوز رئیس دانشگاه علامه طباطبائی از راه اندازی پردیس این دانشگاه در منطقه آزاد کیش آگاهی داد و اظهار داشت: این دانشگاه آمادگی ارائه آموزش های تخصصی در بخش هتلداری را دارد.


به گزارش آثارنیوز به نقل از ایسنا، دکتر حسین سلیمی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه علامه طباطبائی و منطقه آزاد کیش به سیاست دانشگاه علامه طباطبائی برای ارائه گونه ای دیگر از رسالت آمورشی برمبنای نیاز سازمان های مختلف ظرفیت اشاره نمود و اظهار داشت: امیدواریم با این همکاری مشترک و با ظرفیت های خوبی که در آموزش های تخصصی آزاد در دانشگاه داریم، بتوانیم نیاز سازمان منطقه آزاد کیش را برآورده نماییم.
وی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه علامه طباطبائی با سازمان ها و نهادهای مختلف کشور اشاره کرد: برای ارائه این ظرفیت در کیش، نیاز به راه اندازی یک مرکزی است که بتوانیم در آن کارهای تخصصی انجام دهیم. چونکه تجربه های همکاری با سازمان های بورس و بانک ها، پیشینه خوبی است که امیدواریم در این همکاری نیز دستاوردهای خوبی را شاهد باشیم.
دکتر سلیمی با اعلان اینکه منطقه آزاد کیش یکی از قطب های گردشگری کشور است و وجود هتل های فراوان در آن ضرورت و نیاز به آموزش های تخصصی دارد اشاره کرد: دانشگاه می تواند با آموزش های تخصصی هتلداری، گردشگری، کسب درآمد و مدیریت مالی و همین طور با بهره گیری از ظرفیت های موجود بین المللی خود این اهداف را برآورده نماید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، وی همین طور ظرفیت شرکت های دانش بنیان و استفاده از شتاب دهنده ها در حوزه علوم انسانی به ویژه در امور مالی و گردشگری را از مهم ترین مصادیق این همکاری مشنرک برشمرد.
در ادامه دکتر جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با بیان سوابق درخشان علمی و پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی بیان داشت اظهار داشت: باتوجه به بررسی های انجام شده آموزش دوره های آموزش کوتاه مدت برنامه ریزی شده می تواند به رونق خدمات مناسب و بهینه تر در هتلداری، خدمات گردشگری و در پروژه های اقتصادی کیش کمک نماید.
وی در آخر اضافه کرد: امیدواریم که دانشگاه علامه طباطبائی این کار بزرگ را انجام دهد و با راه اندازی پردیس این دانشگاه در کیش بتوانیم خلاء های موجود را برطرف نماییم.
منبع:

1400/01/17
12:31:26
5.0 / 5
755
تگهای خبر: آموزش , بنا , خدمات , راه اندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری