هجوم گردشگران اروپایی به اسپانیا

هجوم گردشگران اروپایی به اسپانیا به گزارش آثارنیوز شمار توریستهای خارجی در حالی در اسپانیا افزایش یافته که خیلی از ساکنان اسپانیا هنوز نمی توانند به منطقه ای خارج از محل سکونت شان سفر کنند.


به گزارش آثارنیوز به نقل از ایسنا و به نقل از خبرگزاری آناتولی، شمار رو به افزایشی از گردشگران اروپایی برای فرار از قرنطینه به اسپانیا سفر می کنند و این درحالی است که هنوز امکان سفر داخلی خیلی از اسپانیایی ها فراهم نشده است.
روز سه شنبه، شرکت هواپیمایی «راینر» اعلام نمود ۲۰۰ پرواز بیشتر از آلمان به اسپانیا در طول هفته جشن «عید پاک» افزوده است تا به «لوفتهانزا» و سایر شرکتهای هواپیمایی بپیوندد که سفر بین این دو کشور را افزایش داده اند.
این افزایش تقاضا بعد از آن که آلمان جزایر بالئاری اسپانیا را از لیست مناطق پرخطر حذف نمود صورت گرفت.
هرچند این جزایر آماده میزبانی از توریستهای خارجی در طول جشن «عید پاک» هستند اما خبری از گردشگران اسپانیایی نخواهد بود.
در هفته های حوالی «عید پاک» تمامی مناطق اسپانیا ساکنان را از خروج و ورود مگر به علل موجه منع خواهند کرد.
ساکنان مادرید هم به تازگی با استقبال گردشگران فرانسوی رو به رو شده اند که تلاش دارند از محدودیت های ناشی از کرونا دور شوند.
مادرید یکی از آسان ترین قوانین قرنطینه در اروپا را به اجرا گذاشته است. ساعت منع رفت و آمد شبانه در مادرید از ۱۱ شب شروع می شود این درحالی است که منع رفت و آمد شبانه در فرانسه از ۶ عصر شروع می شود.
شهروندان فرانسوی که با هواپیما به خاک اسپانیا وارد می شوند ملزم به عرضه نتیجه منفی آزمایش کرونا هستند اما کسانی که از طریق زمینی به اسپانیا سفر می کنند چنین محدودیتی ندارند.
با این وجود هنوز به علت نگرانی از شیوع نوع جدید ویروس کرونا محدودیت های زیادی برای پروازهای بریتانیا در اسپانیا وجود دارد.
با وجود قوانین قرنطینه نه چندان سختگیرانه در اسپانیا، آمار مبتلایان کنترل شده باقی مانده است. روز سه شنبه ۴۹۶۲ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا گزارش شد که مشابه آمار همین روز در هفته گذشته است.
منبع:

1399/12/28
13:56:05
0.0 / 5
942
تگهای خبر: پرواز , توریست , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری