سخنگوی سازمان هواپیمایی:

تبلیغات تورهای تركیه غیرواقعی است

تبلیغات تورهای تركیه غیرواقعی است آثارنیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: فروش بلیت تحت عنوان تور خارج از كشور منوط به نظریه عمومی كشورهای مختلف دارد و كشورهای توریستی پذیرای مسافرین نیستند.به گزارش آثارنیوز به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: ایجاد تعهد برای مسافران پیش از فراهم شدن شرایط لازم برای پروازهای خارجی برخورد قانونی به دنبال خواهد داشت.
وی اضافه کرد: هم اکنون کشور ترکیه پذیرای اتباع خود، مسافرینی که تبعیت آن کشور و کسانی است که دارای ویزای کاری هستند خواهد بود و تبلیغات انجام تور و اعزام گردشگر به این کشور حقیقت ندارد و مسافران باید از صحت و سقم بلیتی که دریافت می کنند باخبر باشند.
جعفرزاده اشاره کرد: شرکت های هواپیمایی نیز موظفند نسبت به نحوه فروش بلیت های خود نظارت دقیق داشته باشند و بعد از دریافت مجوز پرواز به کشورهای خارجی نسبت به فروش بلیت های خود اقدام نمایند همین طور صراحتاً شرایط مسافرانی مورد پذیرش کشور مقصد را اطلاع رسانی کنند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: در صورت مشاهده هرگونه فروش بلیتی که توسط مراکز فروش یا دفاتر خدمات مسافرت هوایی و چه مراکز فروش بلیت الکترونیکی که صندلی پروازی برای آن در نظر گرفته نشده را به سازمان هواپیمایی کشوری جهت برخورد با آنها معرفی کنند.
وی اضافه کرد: شرایط انجام پروازهای خارجی منوط به وضعیت شیوع بیماری آن کشورها و نوع پذیرش مسافران و شرایط اعلامی آنها خواهد داشت.
جعفرزاده افزود: پس انتظار می رود مسافران به تبلیغات مراکز فروش غیر معتبر اعتنا نکنند و پیش از سفر از وضعیت پروازهای آن مسیرها باخبر شوند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس www.cao.ir گزارش دهند.


منبع:

1399/04/21
14:43:49
5.0 / 5
2552
تگهای خبر: پرواز , توریست , خدمات , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری