مونسان به مدیران كل استان ها ابلاغ كرد؛

تأسیسات گردشگری در مناطق سفید برای سفرهای احتمالی آماده باشند

تأسیسات گردشگری در مناطق سفید برای سفرهای احتمالی آماده باشند آثارنیوز: وزیر میراث فرهنگی اظهار داشت: مراكز اقامتی برای شروع فعالیت خود در سایت وزارت بهداشت ثبت نام و پروتكل های بهداشتی را دریافت كرده اند، پس همه تأسیسات گردشگری در مناطق سفید آماده خدمات رسانی باشند.به گزارش آثارنیوز به نقل از مهر، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی اظهار داشت: از هفته گذشته نظارت ها و بازدیدهای میدانی ما در سطح استانها و کشور شروع شده است و مراکز اقامتی و تأسیسات گردشگری به شکل مرتب کنترل می شوند، وزارت بهداشت نیز دراین زمینه اعلام آمادگی کرده، بطوریکه ابلاغیه ای را به تمام دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال کرده و تمامی بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای خودرا برای این نظارت بسیج کرده است.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: هم اکنون بخش قابل توجهی از سفرهای داخلی مردم با اهداف معنوی، زیارت و کار در حال انجام می باشد و پیش بینی می شود هم زمان با عید سعید فطر حجم این سفرها افزایش پیدا کند به این منظور دستگاه های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور آمادگی لازم برای مدیریت هوشمند این سفرها را دارد.
او بیان کرد: دستگاه های عضو ستاد، نظارت ها و بازرسی های لازم را برای حسن اجرای پروتکل های ابلاغی و اطمینان از آمادگی مراکز خدماتی و گردشگری در دستور کار خود قرار دادند.
مونسان اضافه کرد: در مناطق و استان هایی که وزارت بهداشت وضعیت سفید اعلام نموده است، ما نیز به مدیران کل استانها طی نامه ای ابلاغ کردیم تا مراکز و تأسیسات گردشگری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خدمات شایسته به مردم ارائه نمایند.
او اضافه کرد: با هماهنگی که با جامعه هتلداران کشور انجام شده است، تمامی هتل ها برای ارائه خدمات ایمن همراه با حفظ سلامتی مسافران اعلام آمادگی کرده اند.


منبع:

1399/02/31
16:08:36
5.0 / 5
2781
تگهای خبر: اقامت , خدمات , زمینه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری