جانفشان خبر داد؛

ارائه بسته های تشویقی برای گردشگران چینی ایران

ارائه بسته های تشویقی برای گردشگران چینی ایران آثارنیوز: مدیر كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران از ارائه بسته های تشویقی برای گردشگران چینی حاضر در ایران همزمان با سال نوی چینی آگاهی داد.به گزارش آثارنیوز به نقل از مهر، پرهام جانفشان مدیر كل میراث فرهنگی استان تهران اظهار داشت: كشور چین بعنوان یك مقصد هدف، برای جذب توریستهای خارجی شناخته می شود كه به سبب جمعیت بالای مسافر، نزدیكی مسافت و اشتراكات فرهنگی یكی از اهداف مهم گردشگران ایرانی است. بطور متقابل ایران نیز چنین وضعیتی برای چین دارد و عرضه بسته های تشویقی می تواند گردشگران چینی را برای سفر تعطیلات سال نو به ایران ترغیب كند.
وی اضافه كرد: برنامه های سال نوی چینی شامل جشن های در رابطه با آداب و رسوم سال نو چینی، تخفیف در مراكز اقامتی و پذیرایی، حضور راهنمایان چینی زبان در موزه ها و مراكز گردشگریست. بر طبق دستورالعمل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تهران بعنوان یكی از ۱۰ استان منتخب در اجرای برنامه های سال نو چینی برای جذب گردشگران است كه انتظار می رود اعلام برنامه ها پیش بینی شده به تورگردانان این كشور سبب حضور بیشتر گردشگران چینی در تهران شود.
مدیركل میراث فرهنگی استان تهران اظهار داشت: جلسات مختلفی با حضور نمایندگان بخش خصوصی برای برنامه ریزی رویداد سال نو چینی در استان تهران برمبنای سلایق گردشگران چینی برگزار شده است و بسته های مذكور هم از 4 تا 20 بهمن ارائه می شوند.


منبع:

1398/10/13
19:32:36
5.0 / 5
4105
تگهای خبر: اقامت , بنا , توریست , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری