توسط دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری

معرفی جاذبه های سیستان و بلوچستان در دستور كار قرار گرفت

معرفی جاذبه های سیستان و بلوچستان در دستور كار قرار گرفت آثارنیوز: مدیركل دفتر تبلیغات و گردشگری سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت: طرح معرفی جاذبه های گردشگری استان سیستان و بلوچستان تدوین و اجرا می شود.


محمد ابراهیم لاریجانی درباره طرح معرفی استان سیستان و بلوچستان بعنوان مقصد گردشگری به خبرنگار مهر اظهار داشت: در نظر داریم تا این استان را در استان های همجوار خود نیز معرفی نماییم تا از این استان ها توریست به آنجا برود. مانند هرمزگان كرمان خراسان شمالی و جنوبی و گلستان. همین طور هفته های فرهنگی در این استان ها با سوژه جاذبه های استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
وی اضافه كرد: فعالیت دیگر در حوزه برگزاری تورهای آشنا سازی برای آژانس های مسافرتی استان های همجوار و استان تهران است كه عمده فروشی می كنند همین طور این تورها برای آژانس هایی كه در حوزه طبیعت گردی فعال می باشند نیز انجام خواهد شد. از آن طرف نیز باید با هتل ها و آژانس های استان صحبت كرد تا به گردشگران و یا این آژانس ها در كشور تخفیف و تسهیلات بدهند و بستر مناسبی را برای حضور گردشگران فراهم آورند باید با سیستم های رزرواسیون هم صحبت نماییم تا پكیج تبلیغات تورها را هم در سایت های خود قرار دهند. در این سایت ها معمولاً همیشه تور شهرهای گردشگری دیگر گذاشته می شد و یا نهایتاً چابهار ولی ما می خواهیم به همه استان توریست برود و تور گردشگری همه شهرهای آن معرفی شود.
وی اضافه كرد: همیشه امكان دارد طرح های ابتكاری بهتر و بیشتری وجود داشته باشد بنا بر این از برخی سایت ها می خواهیم كه فراخوان معرفی طرح و ایده را اعلام كنند تا از این طریق بیشتر به معرفی استان بپردازیم. متأسفانه فضای مجازی تصاویر زیادی از جاذبه های گردشگری این استان ندارد. بنا بر این می خواهیم با عكس ها و فیلم های یك دقیقه ای این فضا را ز تصاویر جاذبه ها پر نماییم. در این زمینه از فعالان در فضای مجازی نیز كمك خواهیم گرفت خیلی از آنها در حوزه گردشگری فعالیت می نمایند و حاضر هستند كه جاذبه های این استان را در صفحات خود معرفی كنند.
لاریجانی از شناسایی سیستانی و ها و بلوچ های مقیم تهران نیز آگاهی داد و اظهار داشت: این افراد تا آنجا كه من شنیده ام در خارج از استان انجمن دارند در نظر داریم تا بتوانیم با اهالی این استان كه در تهران زندگی می كنند جلسه ای بگذاریم تا هر كسی در توان خود برای معرفی این استان تلاش كند چون این استان افراد زیادی را دارد كه یا فرهیخته هستند و یا در رتبه ها و جایگاه های مناسبی قرار دارند و این قابلیت در وجود آنها بسیار زیاد است.


منبع:

1398/04/26
14:28:37
5.0 / 5
4141
تگهای خبر: بنا , توریست , زمینه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری