مراكز اقامتی تهران در نوروز ۵۰ درصد تخفیف می دهند

مراكز اقامتی تهران در نوروز ۵۰ درصد تخفیف می دهند آثارنیوز: معاون گردشگری استان تهران اظهار داشت: برمبنای اعلام آمادگی بخش خصوصی، به منظور جذب مسافران نوروزی، مراكز اقامتی تهران به مسافران نوروزی ۵۰ درصد تخفیف می دهند.


به گزارش آثارنیوز به نقل از ایسنا، شهرام علی محمدی - معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران - اشاره كرد: تخفیف اعمال شده به منزله كاهش كمی و كیفی خدمات در مراكز اقامتی نبوده است و گردشگران با استاندارهای تعریف شده خدمات اقامتی خودرا دریافت خواهند كرد.
او با بیان این كه تخفیف در اقامت به تنهایی نمی تواند انگیزه سفر به تهران باشد، اظهار نمود: با برنامه ریزی های پیش بینی شده مسافران تهران می توانند با شركت در تورهای نیمروزه، یك روزه و جشنواره های نورزگاه لحظه های خوشی را در تهران تجربه كنند.
معاون گردشگری استان تهران، سامانه ۰۹۶۲۹ را برای دریافت پیشنهادها، انتقادها و نظرات اعلام نمود.
علی اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باز در سی و هشتمین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر با تاكید بر لزوم مهار افزایش قیمت خدمات سفر و گردشگری از دستگاه های متولی درخواست نمود در حد توان برای كنترل و حتی كاهیش قیمت ها در تعطیلات نوروز همكاری كنند.1397/12/24
00:15:19
5.0 / 5
4768
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری