كشف بقایای یك كلیسای تاریخی در آلمان

كشف بقایای یك كلیسای تاریخی در آلمان آثارنیوز: باستان شناسانی که در آلمان به دنبال کشف یک کاخ سلطنتی بودند به بقایای یک کلیسای تاریخی برخوردند.


به گزارش آثارنیوز به نقل از ایسنا و به نقل از لایوساینس، باستان شناسان در آلمان موفق شدند بقایای کلیسای هزارساله ای را که توسط «اتوی یکم» تولید شده بود کشف کنند.
«اتوی یکم» که از ۹۱۲ تا ۹۷۳ میلادی زیست، امپراتوری مقدس روم را گسترش داد. این امپراتوری که کانون آن در آلمان قرار داشت قلمروهای اروپای مرکزی را کنترل می کرد. شواهد تاریخی نشان می دهند یک کاخ و یک کلیسا در ایالت «زاکسن» برای «اتوی یکم» تولید شده بود که باستان شناسان کاوش برای کشف آنرا در ماه «می» شروع کردند.
کاوش ها نشان میدهد این کلیسا به شکل یک صلیب تولید شده بود. بگفته باستان شناسان این کلیسا در جریان اصلاحات پروتستانی که در قرن شانزدهم سراسر اروپا را دربرگرفته بود تخریب شد.
در محل کشف بقایای این کلیسا تعدادی اثر تاریخی همچون یک صلیب برنزی متعلق به قرن سیزدهم که بر روی آن میناکاری انجام شده بود نیز کشف شده است. تکه بزرگی از یک ناقوس کلیسا، یک سنجاق سینه تزئین شده متعلق به قرن نهم میلادی و چندین سکه تاریخی از دیگر آثار تاریخی به شمار می روند که توسط باستان شناسان در این محل کشف شده اند.
باستان شناسان همین طور چندین قبر را که تعدادی از آنها با بهره گیری از آجر تولید شده بودند در اطراف این کلیسا کشف کردند. بررسی بقایا همچنان ادامه دارد. هم اکنون کسب اطلاعات بیشتر درباره کلیسا در اولویت قرار دارد. همین طور باتوجه به اینکه شواهد تاریخی نشان می دهند کاخی در نزدیکی این کلیسا تولید شده است ادامه کاوش باستان شناسان می تواند به کشف بقایای این کاخ منجر شود.
منبع:

1400/04/18
22:33:20
5.0 / 5
277
تگهای خبر: آثار تاریخی , تاریخ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری
asarnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آثارنیوز محفوظ است

آثارنیوز

خبرگزاری آثار تاریخی و گردشگری